نکات مهم کفسابی و سنگسابی نزدیک عید

نزدیک عید چه نکته هایی را درباره کفسابی و سنگسابی باید بدانیم ؟


 • بعد از انجام کفسابی و سنگسابی برای هماهنگ کردن همه سطوح سنگها با هم ،غالبا کفسابی اجرا می گردد، مزیت های کفسابی و سنگسابی به شرح زیر است:

    -براق بودن کف بعد از کفسابی و زیبایی مضاعفی پیدا می کند.
   -
  یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی و سنگسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.
    -
  رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و کثافات را به خود جذب می کنند.
    -
  نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام کفسابی و سنگسابی نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود.
  با -
  کفسابی و سنگسابی استحکام و پایداری سنگ کف زیاد می شود. به این خاطر که کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.


  کارهایی که با عنوان کفسابی و سنگسابی اجرا می گردند زیاد می باشند می توان مواردی اشاره کرد:


  کفسابی و سنگسابی با فرچه سیمی: در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده و خیلی تمیز میگردد، اما با سپری شدن زمان، دوباره سنگ کثیف می شود به این خاطر که در این شیوه، سنگ شفافیت لازم را برای برطرف کردن کثیفی و گرد و غبار به دست نمی‌آورد.
  کفسابی و سنگسابی کامل: دربرگیرنده لایه‌ برداری ابتدایی و یکپارچه کردن رویه می باشد که در مرحله های مختلفی اجرا می گردد و در آخرین مرحله و با دقت بسیار ساب براق‌ کننده هم اجرا می‌شود.
  کفسابی و سنگسابی با رزین: بعضی از سنگها به خاطر ساختار خودشان حاوی خلل و فرج می باشند (نظیر تراورتن)، و در مدت زمان اجرای کفسابی و سنگسابی، سوراخ هایی در سنگ بوجود می آورند که ساب‌ زن آنها را با ماده‌ ای به نام رزین پر می نماید و بعد از خشک کردن آنها دوباره آن را ساب می‌زند. این شیوه کفسابی و سنگسابی عینا نظیر کفسابی کامل می باشد و تنها در جریان کار مرحله رزین‌ کاری هم به آن افزوده می گردد.
  پولیش: مواد جامد و غالبا مایعی به نام پولیش هستند که در مواقعی به درخواست کارفرما، بعد از اجرای مراحل کامل کفسابی و سنگسابی، روی کار انجام می گردند.


برچسب ها:

نکات مهم کفسابی و سنگسابی نزدیک عید ،نکات مهم کفسابی و سنگسابی ،کفسابی و سنگسابی ، کفسابی ،سنگسابی ، کفسابی و سنگسابی با رزین

کفسابی و سنگسابی همتی  با کادر مجرب و قابل اطمینان با تجربه بیش از ۲۰سال , و اطلاع رسانی کاملا متفاوت و شفاف آماده ارائه خدمات تخصصی در کفسابی و سنگسابی، مفتخر به ارائه بهترین و برترین خدمات کفسابی می باشد ، با توجه به حساسیت خدمات ارائه شده در این زمینه کفسابی و سنگسابی همتی ،آماده  ارائه هر گونه خدمات کفسابی در انواع سنگ ها  با دقت و کیفیت هر چه تمام تر است .

اطلاعات تماس

آدرس:   ایران ،تهران      

تلفن :    09121759429

ایمیل :   info@kafsabihemati.com