فعالیت های کفسابی همتی

  • سنگسابی

    استحكام و ايمن كردن نماهاي سنگي بوسيله رولپلاك ، نصب تابلو بر روي نماي ساختمان ، رنگ آميزي بر روي نماي ساختمان

     
  • کار در ارتفاع پایتخت

     

    کار در ارتفاع پایتخت با استفاده از سیستم های نوین کار با طناب براي دستیابی به مکانهای غیر قابل دسترس و با دارا بودن متخصصین

نکاتی در مورد سنگ مرمر

نحوه کفسابی و سنگسابی سنگ مرمر:

 

برای تمیز کردن سنگ مرمر اول باید گرد و غبار روی سنگ را با پارچه بگیرید. بعد از آب ولرم و پودر صابون استفاده کنید.برای شستشو، کفسابی و سنگسابی سنگ مرمر از اسیدها استفاده نکنید.

ساده‌ترین راه کفسابی و سنگسابی سنگ‌های مرمر، یک پارچه نمدار است.

می‌توان این کار را با استفاده از مقداری آب گرم یا نیم‌لیتر آب و کمی پودر لباسشویی انجام داد و سپس سنگ‌ها را با پارچه نرمی خشک نمود.

 

لگه گیری سنگ مرمر

لکه‌های سنگ مرمر را با پارچه آغشته به آب اکسیژنه پاک کنید و در صنعت کفسابی و سنگسابی از روغن‌های مخصوص سنگ مرمر برای برق و جلای آن استفاده می کنند. به هیچ عنوان ظروف گرم یا اتوی داغ روی سنگ مرمر قرار ندهید.

در صنعت کفسابی و سنگسابی برای لکه‌گیری سنگهای مرمر از ماده تربانتین استفاده میشود.

ترک برداشتن سنگ مرمر

اگر وسایل مرمری شما ترک برداشت بر روی آن پودر اکسید قلع بمالید و به این وسیله پولیش دهید . برای کفسابی و سنگسابی مرمر سفید مقدار زیادی نمک را در آبلیمو حل نموده و روی مرمر بمالید.

در صورت کثیف شدن زیاد سنگ مرمر

اگر وسیله مرمری شما خیلی کثیف شده است، چند قطره سرکه را با پودر سنگ خیلی نرم مخلوط نموده و آن را به مرمر بکشید و پس از ۱۲ ساعت خوب برس کشیده و با آب گرم بشویید.

پس از خشک کردن با چند قطره روغن زیتون بدون بو و به کمک پارچه فلانل آن را براق نمایید.

 

براق کردن پله هایی با سنگ مرمر

برای براق کردن پله‌های سنگی که رنگ آن سیاه است، در کفسابی و سنگسابی ابتدا آن را شست و شو می دهند و بعد از خشک شدن، پارچه‌ای را به مقداری گازوییل آغشته نموده و به پله‌ها می کشند.

برای تمیز کردن کفپوش مرمری، خمیری از گل سفید و تربانتین روی آن بکشید.

با این روش کفپوش بیش از حد تمیز و صیقلی می‌شود.

 

تگ های مطلب :

نحوه کفسابی و سنگسابی سنگ مرمر ، کفسابی و سنگسابی سنگ مرمر، نکاتی در مورد سنگ مرمر ، کفسابی و سنگسابی

کفسابی و سنگسابی همتی  با کادر مجرب و قابل اطمینان با تجربه بیش از ۲۰سال , و اطلاع رسانی کاملا متفاوت و شفاف آماده ارائه خدمات تخصصی در کفسابی و سنگسابی، مفتخر به ارائه بهترین و برترین خدمات کفسابی می باشد ، با توجه به حساسیت خدمات ارائه شده در این زمینه کفسابی و سنگسابی همتی ،آماده  ارائه هر گونه خدمات کفسابی در انواع سنگ ها  با دقت و کیفیت هر چه تمام تر است .

اطلاعات تماس

آدرس:   ایران ،تهران      

تلفن :    09121759429

ایمیل :   info@kafsabihemati.com