کفسابی سنگسابی|کفسابی کفشویی تخصصی نماشویی و پیچ رولپلاک کفسابی و سنگسابی

خدمات کفسابی سرامیک و کاشی و نکات آن

نوشته شده توسط: مدیر سایت | بازدید: 1,788 | منتشر شده در تاریخ: پنجشنبه 1398/09/28

خدمات کفسابی سرامیک و کاشی و نکات آن

کفسابی سرامیک و کاشی

همه افراد تمایل دارند در محیطی کار و یا زندگی کنند که تمیز و نظیف باشد؛ که این نظافت جنبه های مختلفی دارد. یکی از مورادی که باید برای نظافت ساختمان انجام شود، تمیز کردن کف و کفپوش می باشد. برای تمیز کردن و برق انداختن سرامیک و کاشی در خانه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها و تالارها، مراکز تجاری تفریحی و... کفسابی سرامیک و کاشی بهترین روشی که معمولا اتخاذ میشود. کفسابی سرامیک در مکان‌های که تردد زیاد است و یا مساحت قابل توجهی از سرامیک وجود دارد، کفسابی، توسط کف ساب‌های حرفه‌ای و با استفاده از دستگاه کف ساب سرامیک، دستگاه کفسابی سرامیک یا سنگ ساب دستی انجام می‌شود.
اگر شما نیز از متقاضیان خدمات کفسابی سرامیک اصفهان، کرج و یا تهران هستید، در ادامه به مطالبی اشاره خواهد شد که حتما برای شما راه گشا و مفید خواهند بود.

چرا به کفسابی سرامیک و کاشی احتیاج داریم؟

تقریبا تمام ساختمان‌ها (با هر اندازه و کاربرد) پس از کامل شدن روند ساخت و همچنین بازسازی به کفسابی نیاز دارند. لکه‌های بزرگ گچ، سیمان، چسب، رنگ و مواد دیگر باید قبل از سکونت و استفاده از ساختمان با دستگاه کف ساب سرامیک کاملا تمیز شوند.
بسیار مهم است که در مکان‌های پر رفت و آمد، مانند فروشگاه‌ها و هتل‌ها به‌صورت متناوب، کفسابی سرامیک و کاشی انجام شود. دستگاه کفسابی سرامیک، جرم‌ها و لکه های کثیف را به نحوی موثر و بدون نقص از بین می برد و کفسابی با سرعت بالایی انجام می شود.
اگر در کف محل مورد نظر تراز نباشد یا در قسمت هایی دچار شکستگی شده باشد، می توان از دستگاه کفساب استفاده کرد و وجود این نقایص در ساختمان باعث ناکارآمدی دستگاه نخواهد شد.

قیمت کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی

مانند بسیاری از خدمات دیگر، قیمت کفسابی با توجه به دستگاهی که کفسابی با آن انجام می شود، تعیین خواهد شد. لازم به ذکر این نکته است، که مدل دستگاه کفسابی سرامیک نیز با توجه به نوع سرامیک ساختمان انتخاب می‌شوند. حجم کاری که قرار است انجام شود و هم چنین میزان وجود لکه های کثیف، زیاد بودن درزها ، گوشه‌ها و وجود ناهمواری ها در اثر تراز نبودن کف، در تعیین قیمت کفسابی تاثیرگذار است.
توجه داشته باشید که مساحت محل مورد نظر نیز در هزینه کفسابی سرامیک بی‌تاثیر نیست. هرچه متراژ بالاتر باشد، قیمت کفسابی سرامیک نیز کاهش پیدا می کند.

انواع دستگاه کف ساب سرامیک

اگر قبلا مطلب "کفسابی بتن" را در همین وب‌سایت خوانده باشید، مطمئنا انواع دستگاه کف ساب بتن را به‌خاطر دارید؛ دستگاه کفسابی سرامیک نیز تقریبا شبیه به آنهاست. انواع دستگاه کف ساب سرامیک به طور کلی در 3 دسته زیر قرار داده می شود:

  1. سنگ ساب دستی: این دستگاه کوچک و قابل حمل است و برای مکان‌هایی که برق ندارند و یا کوچک هستند به‌کار می‌رود؛ برای مثال درزها و گوشه‌های دیوارها یا سرویس‌های بهداشتی.
  2. دستگاه کفسابی سرامیک تک فاز: کفساب تک فاز همان‌طور که از نامش پیداست، با برق تک فاز کار می‌کند و نسبت به سنگ ساب دستی قدرت بیشتری دارد. این دستگاه برای کفسابی سرامیک در فضاهایی مانند ساختمان‌های مسکونی، مراکز تجاری کوچک و... مناسب بوده و انتخاب اول کف ساب‌های حرفه‌ای‌ است. این دستگاه با برق خانگی کار می‌کند و همراه با آب یا به‌صورت خشک کار می کند.
  3. دستگاه کفسابی سرامیک سه فاز: این دستگاه قدرتمندترین دستگاه برای انجام کفسابی کاشی در ساختمان‌های بزرگ است. قدرت بالای این دستگاه به‌خاطر استفاده آن از برق سه فاز است. روش سنگسابی سرامیک با این دستگاه، مانند دستگاه‌های ذکر شده است؛ اما مهارت بیشتری می‌طلبد تا روی موزاییک‌ها حفره ایجاد نکرده و لعاب آنها را از بین نبرد.

مراحل کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی

مراحل کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی به‌صورت کلی مراحل زیر را شامل می‌شود:

  • درصورت وجود ناهمواری، ابتدا باید این مسئله را با صفحه‌های مخصوص ساب زنی رفع کرد. میزان تکرار این عملیات به عمق خراش بستگی دارد.
  • در ادامه روش سنگسابی سرامیک، برای پرکردن درزهای مرحله قبل، پولیش زده می‌شود. در پایان این مرحله پسآب باقی‌مانده قبل از خشک شدن جمع آوری می‌شود تا به سطح نچسبد.
  • در مرحله آخر دستگاه کف ساب سرامیک را به‌صورت زیگزاگی روی کاشی و سرامیک می‌چرخانند تا کاملا تمیز و براق شود.

مزایای خدمات کفسابی حرفه‌ای

با وجود انواع مختلف سرامیک، شاید بتوان گفت که انجام بی کم وکاست و بدون نقص این کار، خودش یک هنر و مهارت تلقی می شود. جدا از نوع دستگاه کف ساب سرامیک، کمک گرفتن از یک کفساب حرفه‌ای برای انجام کفسابی بسیار مهم است.

چنین افرادی کاملا با ظرافت‌های نحوه ساب زدن سرامیک و روش سنگسابی سرامیک آشنا هستند. برای مثال، آنها به‌خوبی می‌توانند از دستگاه کفساب ایتالیایی استفاده کنند؛ یک کفسابی شیشه‌ای را برای شما انجام دهند؛ می‌توانند تشخیص دهند که آیا سطح به ضد آب احتیاج دارد یا نه؛ کفسابی سرامیک با نانو ساب را انجام دهند و تمامی نکته هایی که باعث آسیب به سرامیک‌ها و از بین رفتن لعاب و درخشش آنها می شود، را رعایت می کنند.

شما تنها با ثبت درخواست خود ، در وب‌سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید با متخصصان کفسابی سرامیک و کفسابی کاشی در ارتباط باشید. کار کفسابی سرامیک محل زندگی تان را با خیالی آسوده و راحت به ما بسپارید. ما سعی داریم کار شما را با کیفیت بسیار عالی و با هزینه بسیار به صرفه برایتان انجام دهیم.

برچسب های این مقاله

خدمات کفسابی سرامیک کاشی نکات

این مقاله را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات پیرامون کفسابی و نماشویی
از 8:30 الی 11:30 شب
با شماره 28422818 - 021
تماس حاصل فرمایید