کفسابی سنگسابی|کفسابی کفشویی تخصصی نماشویی و پیچ رولپلاک کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی ساختمان در تهران کرج مشهد

نوشته شده توسط: مدیر سایت | بازدید: 3,905 | منتشر شده در تاریخ: پنجشنبه 1398/09/28

قیمت کفسابی ساختمان در تهران کرج مشهد

قیمت کفسابی ساختمان در تهران کرج مشهد

همان طور که اطلاع دارید پارامترهای زیادی در تعیین قیمت کفسابی نقش دارد، از این رو ممکن است سوالات زیادی در رابطه با قیمت سنگسابی و کفسابی در ذهن شما پدید بیاید. در این مقاله سعی بر این داریم تا سوالاتی که ذهن شما را در گیر کرده جواب بدهیم.

با توجه به این که خدمات کفسابی و سنگسابی بسیار گسترده است از این رو تنوع قیمت بالایی را میتواند داشته باشد. به طور مثال در مورد قیمت کفسابی باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس کف این موضوع بسیار مهمی است زیرا اگر کف ساختمان موزاییک باشد قیمت آن با پارکت متفاوت خواهد بود.
 • علاوه بر مواردی که گفته شد سختی انجام هر پروژه روی قیمت آن تاثیر می گذارد.
 • لازم به ذکر است گوشه های ساختمان و قسمت هایی که مسطح نیست قیمتش متفاوت است. در زمان قیمت گذاری تمامی موارد لحاظ می شود.

البته گفتنی است که بسیاری از شرکت ها بر حسب متراژ قیمت گذاری می کنند و تفاوتی قایل نیستند که کفسابی انجام می پذیرد یا سنگسابی. لازم به ذکر است که در کلانشهر تهران به دلیل بالا بودن قیمت ها به تبع قیمت کفسابی و سنگسابی بالاتر می باشد به هیچ عنوان قیمت های کف سابی و سنگ سابی را با شهرستان مقایسه نکنید.

قیمت کفسابی سنگ

آن چیزی که در کفسابی سنگ حایز اهمیت است و بسیار روی آن تاکید می شود جنس سنگ می باشد. به طور مثال سنگ سابی سنگ گرانیت با بقیه ی سنگ ها تفاوت اساسی دارد زیرا جنس سنگ گرانیت بسیار سخت می باشد به تبع آن سنگسابی سنگ گرانیت از بقیه سنگ ها قیمت بالاتری خواهد داشت.
کفسابی میتواند برای انواع سنگ ها مورد استفاده قرار بگیرد که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • سرامیک
 • موزاییک
 • مرمریت
 • مرمر
 • آزاره
 • گیوتین
 • کوارتزیت
 • آهک
 • وغیره

قیمت کفسابی موزاییک

کف اکثر منازل و ساختمان ها موزاییک می باشد، موزاییک به دلیل مقرون به صرفه بودن خواهان زیادی دارد. ممکن است در زمانی که موزاییک ها کار گذاشته می شوند سیمان، گچ وغیره بر روی موزاییک ریخته شود و باعث ناهموار شدن سطح موزاییک شود در این زمان موزاییک به کفسابی نیاز دارد، کفسابی موزاییک از قیمت پایین تری برخوردار است. لازم به ذکر است که جنس هر موزاییک نسبت به موزاییک های دیگر متفاوت است.

قیمت کفسابی سرامیک

بسیار ی از افراد در هنگام خرید سرامیک فقط به ظاهر آن توجه می کنند، اما علاوه بر ظاهر باید به موارد دیگر نیز توجه داشت به طور مثال، مواد تشکیل دهنده سرامیک، درجه کیفیت آن وغیره توجه کرد. لازم به ذکر است که کاشی حالت تقعر نداشته باشد، از حالت مستطیل خارج نشود، جذب آب کمتری داشته باشد هر چقدر آب کمتری جذب کند مقاومت آن نسبت به لکه پذیری و یخ زدگی بالا می رود. کفسابی سرامیک به نسبت سنگ آسانتر می باشد و از قیمت کمتری برخوردار است.

قیمت کفسابی راه پله

کفسابی راه پله به دلیل جا به جا کردن دستگاه از یک پله به پله دیگر و همچنین جابه جا کردن به صورت افقی و عمودی کار دشواری است و به تبع آن هزینه ی بالاتری نسبت به کف سابی کف دارد. لازم به ذکر است که بعد از کفسابی پله ها عمل نانوسابی، ضد آب و ضد جرم سازی پله ها صورت می گیرد بنابراین کف ساب بعد از چایان ساب و براق شدن پله ها اقدام به مالیدن مواد نانو روی آن ها می کند تا پله ها حالت ضد آب و ضد جرم به خود بگیرند و دیرتر کثیف شوند.

قیمت کفسابی پارکینگ

کف سابی پارکینگ امر مهمی است.وجود دلایلی همچون:

 • آلودگی و سیاهی ناشی از خودروها
 • ریخته شدن روغن ماشین در کف پارکینگ
 • تیره شدن مداوم کف بر اثر رفت و آمد خودروها
 • ضربه ای که اتومبیل ها بر کف وارد می کنند
 • وغیره

شما را بر آن می دارد تا حتما از کف سابی برای پارکینگ ساختمان و یا محل کار خود استفاده نمایید، زیرا بعد از درخشش و زیبایی آن متوجه خواهید شد که چه کار مهمی انجام دادید.

قیمت کفسابی سنگ مرمریت

سنگ مرمریت از جمله سنگ هایی است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، کف سابی و سنگ سابی مرمریت باعث درخشش و براق شدن بی نظیر آن می شود. قیمت کف سابی سنگ مرمریت نسبت به گرانیت کمتر است لازم به ذکر است که اگر رزین کاری بخواهد هزینه آن جدا محاسبه خواهد شد.

قیمت کفسابی برحسب متراژ

برخی از مشتریان محترم تقاضا دارند تا کف سابی بر حسب متراژ صورت گیرد، یا توافقی بین مشتری و شرکت صورت می گیرد که شما را بر آن می دارد تا برحسب متراژ برآورد هزینه کنید. لازم به ذکر است که اگر به طور مثال هزینه کف سابی راه پله و یا گوشه ی منزل یا محیط کار جدا حساب شود بهتر است.

قیمت کفسابی در تهران، کرج و مشهد

هزینه کف سابی و سنگ سابی در بعضی مواقع مانند کف شویی یا شست و شوی کف بسیار ارزان می باشد، زیرا سه عدد لقمه ی فرچه ی مخصوص به دستگاه وصل می کنیم و بعد از شستن تمام آلودگی ها پاک می شود.
افرادی که در شرکت ما برای کف سابی و یا ساب زدن سنگ هستند بسیار متخصص و متعهد می باشند و مدارک لازم در این موضوع را نیز دارند، زیرا رضایت و اعتماد شما سرلوحه کار ماست.
هزینه کف سابی در تهران به دلیل این که هزینه ها بالاتر است به تبع بالاتر می باشد و نباید در این موارد مقایسه صورت گیرد. قبل از انجام هر پروژه کلیت کار ذکر می شود اگر مشتری محترم آماده عقد قرارداد بود این همکاری شکل می گیرد. بستگی به نوع سنگ، نوع کف سابی و پارامترهای دیگر هزینه متغییر خواهد بود لازم به ذکر است که اگر ساب کاری شما نیاز به رزین کاری و یا استفاده از مواد نانو داشته باشد به تبع قیمت آن بالاتر خواهد بود.
تقریبا قیمت کف سابی در شهر کرج با تهران برابر است، طبق نیاز شما کفسابی متفاوت و قیمت آن هم متغییر خواهد بود لذا دوستانی که در شهر کرج هستند و تمایل به کف سابی دارند می توانند با ما تماس حاصل فرمایند. ما در شهر مشهد هم خدمات کف سابی را برای دوستانی که تمایل دارند ارایه می دهیم. کف سابی در شهر مشهد از لحاظ قیمت تقریبا مثل شهر تهران می باشد.

برچسب های این مقاله

قیمت کفسابی ساختمان تهران کرج مشهد

این مقاله را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات پیرامون کفسابی و نماشویی
از 8:30 الی 11:30 شب
با شماره 28422818 - 021
تماس حاصل فرمایید