کفسابی سنگسابی|کفسابی کفشویی تخصصی نماشویی و پیچ رولپلاک کفسابی و سنگسابی

کفسابی از نوع ساب زنی انواع سنگ و سرامیک

نوشته شده توسط: مدیر سایت | بازدید: 3,894 | منتشر شده در تاریخ: پنجشنبه 1398/09/28

کفسابی از نوع ساب زنی انواع سنگ و سرامیک

کفسابی از نوع ساب زنی انواع سنگ و سرامیک

ساب زنی چیست

ساب زنی یعنی در مواردی که کف منزل یا محیط کار بر اثر ریختن مواد شوینده لکه دار شده، یا به مرور زمان تیره شده، یا کف مورد نظر صاف و یک دست نمی باشد در این مواقع از ساب زنی استفاده می شود، لازم به ذکر است که اگر چسب و یا لکه های چربی ریخته شده در کف را با روش های معمولی نمی توانید پاک کنید نیاز به ساب زنی دارید. در اصطلاح دیگر زیبایی، درخشندگی، پاکیزگی محیط منزل و یا محل کار به وسیله ساب زنی.

با انجام ساب زنی چهره ی جدیدی به منزل و یا محل کار شما داده می شود، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم اگر زیبایی منزل و یا محل کارتان در شان شما نیست، حتما برای انجام ساب زنی حرفه ای اقدام کنید.

روش های ساب زنی حرفه ای

برای این که کف منزل و یا محیط کار شما درخشش لازم را داشته باشد و از زیبایی خاصی برخوردار شود لازم است که نکاتی را مد نظر قرار دهید:

 • دستگاه ساب زن: شرکت ما از بهترین و به روزترین دستگاه های ساب زنی استفاده می کند به طوری که بعد از انجام ساب زنی به طور شگفت آوری منزل و یا محل کار شما تغییر می کند.
 • فرد دارای تخصص: افرادی که در شرکت ما وجود دارند دارای تخصص حرفه ای مربوط به ساب زنی را دارا می باشند. بنابراین این موضوع که خیلی مهم است را حتما باید مد نظر قرار دهید.

شرکت ما برترین و بهترین ساب زنی در کلانشهر تهران، شهر البرز وحومه می باشد، زیرا رضایت و اعتماد مشتری سر لوحه کار ماست.

کف سابی و سنگ سابی

سنگ سابی و کف سابی با استفاده از سنباده های ایتالیایی و آلمانی و همچنین لقمه های فرانگفروتی انجام می شود قابل ذکر است که انجام سنگ سابی و کف سابی توسط افراد متعهد و متخصص انجام می شود.

ساب زنی سنگ گرانیت

سنگ گرانیت از جنس آذین درونی است ، به همین دلیل بافت آن دارای دانه های درشت و متوسط می باشد، و در رنگ بندی های متفاوتی وجود دارد. این نوع سنگ از سخت ترین سنگ ها به شمار می رود به همین دلیل بهتراست در کف ساختمان از این نوع سنگ استفاده شود. در ساب زنی و یا کف سابی این گونه سنگ ها چون دارای بافت سختی هستند راحتر انجام می شود.

ساب زنی سرامیک

سرامیک نسبت سایر کف پوش ها از قیمت پایین تری برخوردار است به همین دلیل کسانی که در کار ساخت و ساز هستند اغلب از سرامیک برای کف منزل و یا محل کار استفاده می کنند. کف سابی سرامیک از لحاظ هزینه بسیار باصرفه می باشد، اما قابل ذکر است تنها زمانی که جوش حاصل از جوشکاری در روی سرامیک بپاشد با کف سابی قابل برطرف شدن نیست و باید سرامیک مورد نظر تعویض گردد.

ساب زنی بتن

بتن از ماده چسبنده و سیمانی شکل تشکیل می شود در بعضی مواقع ممکن است تا بتن هموار و مسطح شود و ان پستی و بلندی ها از بین برود در این مواقع از ساب زنی استفاده می شود.
ساب زنی این موارد با استفاده از دستگاه ساب زن انجام می شود.

مراحل اجرای ساب زنی

ساب زنی سنگ در چندین مرحله انجام می شود در واقع سنگ در چندین مرحله ساب می خورد که این ساب ها هر کدام به دلیل خاصی انجام می شود و با هم متفاوت هستند. مراحل آن عبارتند از:

 1. اولین مرحله برای از بین رفتن پستی و بلندی و مسطح شدن سطح انجام می شود و برای این کار از لقمه 46 استفاده می شود.
 2. دومین مرحله برای پر کردن درزها انجام می شود و برای این کار از لقمه 600 استفاده می شود.
 3. در این مرحله از لقمه 120 استفاده می شود.
 4. در این مرحله از لقمه امیرخانی برای ساب زنی استفاده می شود.
 5. و در این مرحله مجددا از لقمه 600 استفاده می شود.
 6. در این مرحله از لقمه 800 استفاده می شود.
 7. در آخرین مرحله از لقمه سیناکس و ساب ایتالیایی استفاده می شود که سنگ شما را بسیار براق و شفاف می کند طوری که گویی مثل آینه شده است.

آشنایی با رزین ساب

زمانی که سنگ شما دارای حفره، سوراخی و یا به هر دلیلی درز ایجاد شده باشد برای برطرف کردن این درزها و حفره ها ی سنگ با رزین هم رنگ پر می شود و سنگ شما کاملا ترمیم می شود، البته قابل ذکر است که هزینه ی آن از کف سابی جداست به این کار ساب سنگ رزین ساب گفته می شود.

ویژگی و خصوصیات یک ساب کار حرفه ای

 • یک ساب کار حرفه ای در رشته ی خود تخصص لازم را دارد بنابراین مدارک لازم در این رشته را کسب کرده است.
 • متعهد بودن در کار خود: یک ساب کار حرفه ای در کار خود متعهد است، زیرا در کار خود هیچ گونه کوتاهی و قصوری انجام ندهد.
 • تمام قیمت و نحوه انجام را همان ابتدای کار با شما طی می کند.
 • توانایی اغنا کردن مشتری: یک ساب کار حرفه ای توانایی این را دارد به تمامی سوالات مشتری جوابگو باشد.
 • دارای دستگاه تک فاز و سه فاز برای کف سابی: اگر مکان مورد نظر دارای برق سه فاز باشد کار با سرعت بیشتری به اتمام می رسد. معمولا مکان هایی که دارای فضای کمتری می باشند از برق تک فاز در آن استفاده می شود بنابراین باید از دستگاه تک فاز در آن جا استفاده نمود.
 • یک ساب کار حرفه ای اگر سنگ رزین کاری نیاز داشته باشد همان ابتدا مشتری را در جریان کار و قیمت ها قرار می دهد.
 • اگر یک ساب کار حرفه ای و با تجربه باشد تمام محله ها را به خوبی می شناسد.
 • یک کف ساب باتجربه باید از جنس و ویژگی تمام سنگ ها اطلاعات لازم را داشته باشد.

هزینه ساب زنی انواع سنگها

هزینه ساب سنگ بر اساس متر مربع محاسبه می شود و به پارامترهای زیادی بستگی دارد، به طور مثال کف سابی سنگ گرانیت از گرانترین کف سابی ها است چون سنگ گرانیت بسیار است و کف سابی آن زمانبر است. همچنین این امر مهم است که از چه نوع سنگ سابی استفاده شود.

برچسب های این مقاله

کفسابی ساب زنی انواع سنگ سرامیک

این مقاله را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات پیرامون کفسابی و نماشویی
از 8:30 الی 11:30 شب
با شماره 28422818 - 021
تماس حاصل فرمایید