کفسابی سنگسابی|کفسابی کفشویی تخصصی نماشویی و پیچ رولپلاک کفسابی و سنگسابی

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش

نوشته شده توسط: مدیر سایت | بازدید: 1,817 | منتشر شده در تاریخ: پنجشنبه 1398/09/28

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش

با توجه به اینکه امروزه استفاده از کفپوش هایی از نوع پارکت، طرفداران زیادی پیدا کرده و همین طور تمیز کردن آنها بسیار راحت‌تر از سایر کفپوش ها است؛ در این نوشتار قصد داریم تا کمی در این رابطه صحبت کنیم و اگر سوالی و مشکلی در این زمینه دارید، بتوانید با راهنمایی ما آن را حل کنید.

کفسابی پارکت و کفسابی کفپوش چه زمانی کاربرد دارد؟

معمولا موقعی که کفپوش نصب می شود و قبل از اینکه مورد استفاده قرار گیرد، یک بار به کامل و دقیق کفسابی می شود. بعد از این مرحله، هر زمان که حس کردید کفپوش در اثر کثیف شدن، مات شده است و نیاز به کفسابی دارد و می توانید آن را تمیز کنید.

آیا کفپوش پارکت انتخاب مناسبی برای شماست؟

امروزه پارکت یا کفپوش چوبی طرفداران زیادی پیدا کرده است و جز بهترین کفپوش هایی است که می توان برای محیط های تجاری و مسکونی و حتی محیط هایی که حجم تردد در آن بسیار بالاست، استفاده کرد. پارکت چوبی به روش های مختلفی قابل اجرا بر روی سطوح می باشد. پارکت ها مجموعه ای از تکه چوب هستند که به صورت پازلی در کنار هم چیده می‌شوند و تمامی سطح را می‌پوشانند.

بهترین ویژگی پارکت چیست؟

 • پارکت ها، باعث گرم شدن محیطی می شوند، که در آن به کار برده شده اند.
 • کفپوش پارکت ها، وزن کمی دارند و بسیار سبک هستند.
 • کفپوش پارکت عایق مناسبی در برابر سرما، گرما و آلودگی صوتی خواهد بود.
 • قیمت مناسبی نسبت با سایر کفپوش ها دارند.
 • جذابیت ظاهری زیادی دارند.
 • به راحتی و به سرعت می توان آن ها را تمیز کرد.

نکته مهم در کفسابی پارکت

ماده ی اولیه بکاربرده شده در پارکت از جنس چوب طبیعی است، به همین سبب، نباید در مجاورت طولانی مدت با رطوبت و آب قرار بگیرد؛ زیرا در این شرایط به سرعت متورم می‌شود. توجه کنید که روشی که برای کفسابی پارکت به کار می برید، درطول عمر آن، بسیار تاثیر گذار است.

مراحل کفسابی پارکت

 1. پارکت باید بر روی سطحی کاملا تراز و یکدست چسبانده شود،پس ابتدا سطحی که قرار است پارکت شود را به وسیله دستگاه‌سابِ ‌پارکتِ چوبی لایه برداری کنید، تا سطح محل مورد نظر به خوبی صاف و یکدست گردد؛ تا چسب مخصوص به خوبی بتواند کار خود را انجام دهد.
 2. اگر پارکت ها بطور مرتب و اصولی تمیز نشوند، بعد از مدتی براق بودن و شفافیت خود را از دست می دهند. به همین منظور ابتدا با جاروبرقی درزهای پارکت را تمیز کنید؛ سپس با استفاده از یک تی، سعی کنید لکه های کثیف روی پارکت را تمیز کنید.اگر پارکت در برابر رطوبت عایق نیست، هرگز از تی مرطوب استفاده نکنید.
 3. اگر موفق به تمیز کردن سطح پارکت نشدید، باید بصورت تخصصی تری این کار را انجام دهید. سعی کنید از دستگاه هایی که مخصوص تمیز کردن سطح پارکت هستند استفاده کنید تا هم کف تمیز شود وهم آسیبی به سطح آن نرسد.

اهمیت ساب و لاک پارکت

امکان ترمیم و بازسازی پارکت یکی از مزیت های این کفپوش محسوب می‌شود. اگر پارکت تغییر رنگ داد و کدر و مات شد، نگران نباشید. در کفسابی پارکت برای جلا دادن و حفظ براقیت و شفافیت آن ها، از لاک ها، رنگ ها و روغن های پوششی استفاده می‌کنند؛ بطوری که ظرافت، زیبایی و جلوه را به پارکت شما باز گرداند.

دستگاه ساب پارکت چوبی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه نظافت، از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی استفاده می شود. بکار بردن دستگاه ساب پارکت چوبی تاثیر به‌سزایی در ساب زدن پارکت و کفسابی کفپوش بصورت اصولی دارد. زیرا دستگاه ساب پارکت چوبی، به نسبت قدرتی که دارد، مساحت بیشتری را می‌تواند پوشش دهد و بدون هیچگونه آسیب زدن به سطح کفسابی پارکت را انجام دهد.

عوامل موثر در قیمت کفسابی پارکت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه نظافت، از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی استفاده می شود. بکار بردن دستگاه ساب پارکت چوبی تاثیر به‌سزایی در ساب زدن پارکت و کفسابی کفپوش بصورت اصولی دارد. زیرا دستگاه ساب پارکت چوبی، به نسبت قدرتی که دارد، مساحت بیشتری را می‌تواند پوشش دهد و بدون هیچگونه آسیب زدن به سطح کفسابی پارکت را انجام دهد.

برای داشتن یک پارکت تمیز، زیبا ، براق و با عمر طولانی بالا، بهترین گزینه برای تمیز کردن، ساب زدن پارکت یا ساب و لاک پارکت همراه با هم است. پس بهتر است این امر مهم را به شرکت هایی بسپارید که هم تجربه لازم را دارند و هم از امکانات و تخصص کافی برخوردارند؛ تا بتوانند در امر کفسابی پارکت به شما به نحو احسن کمک نمایند.
فاکتور های مختلفی روی تعیین قیمت کفسابی پارکت تاثیر گذارند، از جمله: مساحت سطح مورد نظر، جنس پارکت ها، سابقه ساب زدن پارکت و...
توجه: خدماتی مانند ساب و لاک پارکت که برای براق و درخشان کردن پارکت استفاده می‌شود، شامل موارد زیر می شود:

 • لکه گیری و تمیز کردن
 • گاهی نیز تعمیر
 • ترمیم پارکت

هر یک از موارد ذکر شده در بالا، قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع یافتن از خدمات جدید ما و مطلع شدن از قیمت های کفسابی پارکت، می توانید با همکاران ما در کفسابی همتی در تماس باشید. هدف ما ارائه خدماتی ماندگار است.

برچسب های این مقاله

کفسابی پارکت کفپوش

این مقاله را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

جهت مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات پیرامون کفسابی و نماشویی
از 8:30 الی 11:30 شب
با شماره 28422818 - 021
تماس حاصل فرمایید